Pomáháme Vám zajistit, abyste díky informačním systémům vytěžili co nejvíce pro Váš výrobní podnik. Máme více jak 25 let zkušeností s realizací a dodávkou MES systémů.

R.T.S. cs, spol. s r.o. je mezinárodní softwarová společnost, jejíž hlavním zaměřením je realizace informačních systémů pro výrobní podniky. Od svého vzniku v roce 1991 se specializuje na vývoj informačních systémů výroby – MES (Manufacturing Execution Systems) a to formou vývoje vlastních systémů a implementací a zaváděním systémů partnerských firem.  Poskytuje svým zákazníkům služby ve všech fázích životního cyklu informačního systému. 

R.T.S. cs, spol. s r.o. je součástí skupiny firem Real Time Software, která působí v rámci celé Evropy. 

V roce 1992 jsme přijali první zaměstnance a získali první velký projekt – dodávka MES systému pro ocelárnu Nové huti Ostrava, v té době státního podniku. Tento projekt definoval další směřování společnosti a v rámci působení jsme se začali soustředit především na MES systémy. 
 

Během prvních pár let jsme získali partnerství s významnými zahraničnímu firmami jako jsou například Oracle a firma Digital. 

Náš první zahraniční projekt se uskutečnil v Košicích na východním Slovensku, kde jsme dodávali pro Vysoké pece Systém modulové úrovně. V průběhu dalších let jsme získali projekty v Číně, Indii, Brazílii, Polsku, Mexiku a dalších zemích. 

Našim největším projektem byla dodávka pro Vítkovice Steel – Náhrada systému sledování výroby na válcovně tlustých plechů Kvarto včetně výměny řídících systémů technologie. Objem tohoto projektu byl 46 miliónů Kč s navazujícím rozšířením o cca 50 miliónů. 

Za dobu své existence jsme expandovali z malé programátorské firmy v prosperující softwarovou společnost. V současně době jsme společností s ročním obratem v desítkách miliónů korun. Působíme v České republice, evropském regionu a po celém světě. Firma staví jak na vlastích zkušenostech z předchozích projektů, tak na navazaných partnerstvích s významnými partnery.